BRAK LOGO

     

           


Dla wszystkich korzystających ze smartfonów z systemem androida, jest możliwość instalacji aż trzech specjalnych aplikacji, które pozwolą być na bieżąco z danymi ze stacji. Wszystkie aplikacje są całkowicie darmowe, a jedna napisana specjalnie dla Nas, która dodatkowo pokazuje odczyt z jednej stacji więcej.

Pierwszą możliwością jest Wiatromierz autorstwa naszego kolegi Jurgena, którą to serdecznie polecamy. Na jednym ekranie są wszystkie nasze stacje plus jedna gratis.
Bezpośredni link do aplikacji: WiatromierzKolejną sugerowaną aplikacją jest Weather Station for Cumulus, niestety już niedostępna w sklepie google play. Dla wszystkich "ufających" Naszym zamierzeniom, bezpośredni plik instalacyjny dostępny jest pod adresem Weather Station for Cumulus

Instrukcja instalacji:
- Instalujemy aplikcaję
- w ustawieniach aplikacji w zakładce "podaj adres URL serwera" wpisujemy:
      www.wiatrkadyny.pl/realtime.txt - dla stacji Kadyny
      www.wiatrkadyny.pl/krynica/realtime.txt - dla stacji Krynica Morska
      www.wiatrkadyny.pl/kuznica/realtime.txt - dla stacji Kuźnica
- Na pulpicie ustawiamy widget (jest to wymagane, gdyż w samej aplikacji dane nie będą się wyświetlały, a jedynie na widgecie)
- Cieszymy się danymi ze stacji odświeżanymi co 60sek.
Ostatnią aplikacją, którą możemy polecić jest PWS Watcher Personal Weather Station Monitoring
Przewagą tej aplikacji jest możliwość ustawienia wszystkich pięciu naszych stacji. Wystarczy pobrać ze sklepu googla i zainstalować. Wszystkie potrzebne linki do danych wypisane są powyżej.kontakt: WiatrKadyny@gmail.com